Cansan-prefabrik

Kocaeli Prefabrik

Son zamanlarda inşaat sektöründe prefabrik yapılara olan ilgi artmıştır. Bu ilginin sebebi ise deprem gerçeği ile yaşadığımız ülkemizde prefabrik yapıların; güvenilirlik, dayanıklılık ve düşük maliyet sunmasıdır. Deprem risk bölgesinde yer alan Kocaeli’de de prefabrik fabrika ve binalar bu yüzden yoğun tercih sebebidir.

prefabrik-fabrika

Prefabrik yapılar üretim tesislerinde parçalar halinde betonarme gibi üretilip ardından şantiye alanında birleştirilen modüler yapılardır. Prefabrik fabrika ya da bina parçaları standart betonarme yapılara göre daha sert beton malzemesinden üretilir. İki farklı yapı türü karşılaştırıldığında, prefabrik yapılar kuşkusuz üst düzey sağlamlığı ve güvenilirliği sunar. Prefabrik yapılar doğal afetlere dayanıklılık konusunda tüm yapılardan daha dayanıklı olduğunu pek çok alanda kanıtlamıştır. Yüksek riskli deprem bölgesi olan ülkemizde, sağlamlığı ve güvenilirliği ile prefabrik yapılar ilk tercih sebebidir.

prefabrik-ürünler

Prefabrik yapılar, nakliye süresine bağlı olarak, betonarme yapılar ile karşılaştırıldığında çok daha hızlı sürede inşa edilir. Sağlam ve hızlı olmasının yanı sıra diğer yapılar ile karşılaştırıldığında yapı maliyeti yarı yarıya düşebilmektedir. Ekonomik, sağlam ve hızlı bir yapı beklentinizin karşılığını yalnızca prefabrik yapılar verebilir.

Kocaeli prefabrik sektöründe adından başarıyla söz ettiren, öncü ve güvenilir bir firma olan Cansan Prefabrik olarak Balıkesir Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Prefabrik sektöründe siz değerli müşterilerimize dayanıklı ve ekonomik yapılar sunarak kaliteli hizmetin Kocaeli’deki adresi olduk. Prefabrik fabrika inşaatı ve şantiye kurulumlarında, betonarme prefabrik yapılarda son teknolojiyi büyük bir emek ve özveri ile kullanıyoruz. Kaliteli, dayanıklı ve ekonomik prefabrik yapıları kısa sürede üretmenin yanında, prefabrik fabrika ve bina sektörünün tüm bu özelliklerini Kocaeli’de tanıtmak ve siz değerli müşterilerimizin önce güvenliğini ardından konforunu sağlamak önceliğimizdir.

Siz kıymetli müşterilerimize, Kocaeli prefabrik sektöründe Cansan Prefabrik olarak hizmet vermek bizim en gurur verici işimizdir.

Teklif İsteyin

Formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.