İzmir Prefabrik

Son zamanlarda inşaat sektöründe prefabrik yapılara olan ilgi artmıştır. Prefabrik bina yapılara artan bu ilginin sebebi güvenilir, dayanıklı ve daha düşük maliyette olmasıdır. İzmir’de Prefabrik fabrika ve binalar bu yüzden çok fazla tercih sebebi olmaktadır.

Öncelikle prefabrik yapı nedir? Prefabrik fabrika nedir? Prefabrik fabrika nasıl üretilir? kısaca açıklayalım. Prefabrik yapılar önce üretim tesislerinde parçalar halinde betonarme gibi üretilip ve daha sonra şantiye alanında birleştirilerek oluşturulan modüler yapılardır. Prefabrik fabrika ya da bina parçalarının üretimi standart betonarme yapılara oranla üst düzey sağlamlık ve sert beton malzemelerinden üretilir. Prefabrik fabrika yada modüler bina yapılar betonarme binalara göre nakliye hızına bağlı olarak daha hızlı inşa edilir ve doğal afetlere dayanım konusunda tüm yapılardan dana dayanıklıdır. Prefabrik fabrika fiyatları maliyeti diğer betonarme yapılara oranla bazı zaman yarı yarıya denk gelmektedir.

vardarcı-makina

İzmir prefabrik sektöründe adından söz ettiren Cansan Prefabrik öncü ve güvenilir bir firma olarak Balıkesir Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermektedir. Cansan Prefabrik İzmir prefabrik sektöründe siz değerli müşterilerimize dayanıklı yapılar yaparak kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Önceliğimiz İzmir’de prefabrik sektörünü kaliteli, dayanıklı ve hızlı üretilebilir yapılar olduğunu göstermektir. Siz değerli müşterilerimize İzmir Prefabrik yapı sektöründe hizmet vermek bizim için en gurur verici işimizdir.
Cansan Prefabrik olarak önceliğimiz İzmir prefabrik sektöründe öncü, güvenilir bir marka olmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Cansan Prefabrik geleceği inşa ediyoruz.

Teklif İsteyin

Formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.