Hakkımızda

CANSAN Prefabrik İnşaat Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2015 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Kamber GÜLSOY öncülüğünde kurulmuştur.

Sayın Kamber GÜLSOY, daha önce D-R Prefabrik Yapı Elemanları ve OZANCAN Prefabrike Yapı Elemanları şirketlerindeki kurucu ortaklıklarından ayrılıncaya kadar geçen sürede prefabrik yapı sektöründe büyümelerine katkı sağlamıştır.

Kamber GÜLSOY ve uzun yıllar beraber çalıştığı ekibi, 30 yılı aşkın tecrübe, yenilikçi bir anlayış ve kurumsal yapısı ile sektörünün öncüsü olmak için yola çıkmıştır.

Balıkesir 2. Organize Sanayi Bölgesindeki 26.000 m2 açık alan üzerine, 8.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinde modern beton santrali ve yeni kalıpları ile prefabrik yapı elemanı, alt yapı elamanı ve sanat yapı elemanları ve proje bazlı şantiyeler üretmektedir.

Misyonumuz

  • Cansan Prefabrik, evrensel boyutlu projelerden esinlenerek yenilikçi anlayışla taahhütlerini gerçekleştirir. Tüm faaliyetlerinde; güvenilirlik ve ekonomi temelinde müşterilerinin memnuniyetini ve şirket değerlerini en ön planda gözetir.

  • Cansan Prefabrik açık, şeffaf bir şekilde müşterilerini aydınlatarak doğru bir şekilde yatırımlarının yönlenmesini sağlayarak zamana saygı anlayışı içinde müşterilerine verilen taahhütlerinin sürekli olarak arkasında durur.

  • Cansan Prefabrik, rekabetçidir… Taahhütlerini zamanında, istenen kalite ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yerine getirir.

Vizyonumuz

  • Cansan Prefabrik güvenilirdir, taahhüdünü doğru ve uygun olarak yerine getirir, çalışmalarına adından gelen bir artı değer katar,
  • Cansan Prefabrik itibarını yükseltmek için ilkelerine ve değerlerine uygun olarak çalışmalarını sürdürmektedir ve sürdürecektir.

  • Cansan Prefabrik itibarı sürekli yükselen ayrıca rakiplerine örnek olacak bir sorumluluk anlayışına sahip olduğunu yaptığı her işte titizlikle göstermektedir.

Kalite Belgelerimiz

Referanslarımız